Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Manifestacja KOD na placu Litewskim (zdjęcia)

Utworzony przez Guest, 9 stycznia 2016 r. o 14:32 Powrót do artykułu
po stronie kod srednia wieku 55+ a po stronie narodowców 25+ ewidentne widac kto jest za polska sa to młodzi ludzie a za kodem trzymają sie ludzie którzy boja sie utraty stanowisk ich rodziny i chyba smiem twierdzic za byli dzialacze partyjni z przed 90 roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ci z tego kod stare parchate twarze ogłupieni przez lewaków panie i panowie którzy boją się o utratę stanowisk pracy którą dostali za czasów komuny po znajomości bo wujek,ciocia w partii byli, a po drugiej stronie młodzi, zdrowi ludzie dbający o Polskę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli ko walski to młodzież to może reaktywować związek socjalistycznej młodzieży  polskiej  :lol:  :lol:  :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
synku "stare parchate twarze ogłupieni przez lewaków panie i panowie którzy boją się o utratę stanowisk pracy którą dostali za czasów komuny" to twoi rodzice. Nawet jak pracę dostali za komuny to dlaczego uważasz, że nie mają prawa do pracy? Dlaczego uważasz, ze jesteś śliczniutki? Koledzy ci to powtarzają? Byłeś na love paradzie? Synku, ty też za chwilę będziesz miał starą parchatą twarz?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
swiniee kwicza bo zabronili im nas okradac
co prosiaczku? Pardon może ty już stary wieprz, a ja się spoufalam  :lol:  :lol:  :lol: Okradli cię? Kiedyś to było wam wolno kraść? Nawet swoich okradać? Teraz prezes zabronił i już nie będziecie kraść? Eeeeeeeeeeee, nie wierzę. :P   "Znany adwokat, Marcin D., zięć prezydenta Lecha Kaczyńskiego, zatrzymany przez CBA. Mężczyzna jest podejrzewany między innymi o kierowanie gangiem i wyłudzenie 13 milionów złotych." Pewnie obieca prezydentowi poprawę i ten go ułaskawi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po stronie kod srednia wieku 55+ a po stronie narodowców 25+ ewidentne widac kto jest za polska sa to młodzi ludzie a za kodem trzymają sie ludzie którzy boja sie utraty stanowisk ich rodziny i chyba smiem twierdzic za byli dzialacze partyjni z przed 90 roku
Prawdziwa Polska ma różne twarze.Trudno po fotkach oceniać wiek,koło sceny wiecej bardziej wiekowych bo ze słyszeniem czasem nie najlepiej,a także wcześniej przychodzą na manifę .Na relacji tvn 24 dzisiaj około 9 z miesięcznicy też były twarze,ale nie widać było dużo 50- tylko zdecydowanie 50+.Nie byla to manipulacja bo na żywo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co prosiaczku? Pardon może ty już stary wieprz, a ja się spoufalam  :lol:  :lol:  :lol: Okradli cię? Kiedyś to było wam wolno kraść? Nawet swoich okradać? Teraz prezes zabronił i już nie będziecie kraść? Eeeeeeeeeeee, nie wierzę. :P   "Znany adwokat, Marcin D., zięć prezydenta Lecha Kaczyńskiego, zatrzymany przez CBA. Mężczyzna jest podejrzewany między innymi o kierowanie gangiem i wyłudzenie 13 milionów złotych." Pewnie obieca prezydentowi poprawę i ten go ułaskawi.
  Pudło. Marcin D. to syn SLD-owskiego czynownika i rzucił już bratanicę prezesa więc raczej ułaskawienia nie będzie. :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie opanujcie się. zobaczcie jak bardzo komus zależy żeby skłócić wszystkich a dlaczego?? no bo przecież w jedności siła….rozumiecie teraz??? ten KOD to nie jest spontaniczny ale b.dobrze zaplanowana akcja i dofinansowana odpowiednio…..przez kogo ?wystarczy poszukać w internecie….. miejcie swiadomość wy wszyscy którzy to popieracie że to nie jest zabawa ,bo oni chca krwi naszej i naszych synów – wojny dla nas,glodu i biedy ……zaplanowali to perfidnie i do tego dążą mówiąc głośno że będziemy mieli tu Majdan………….mało tego ,ten an Ukrainie był tylko namiastką u nas chcą prawdziwej rzezi ………. czy to właśnie popieracie i tego chcecie????/ pomyślcie o bliskich bo wpychacie ich w ramiona wojny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pudło. Marcin D. to syn SLD-owskiego czynownika i rzucił już bratanicę prezesa więc raczej ułaskawienia nie będzie. :P
Mylisz się robaczku. Marcin D. to prawdopodobny ojciec dzieci Marty Kaczyńskiej. Czy ojciec wnuczek świętego Lecha może siedzieć w pierdlu jak każdy złodziej? Przez wzgląd na wnuczki najlepszego prezydenta w historii ludzkości dupapomoc zadziała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"zobaczcie jak bardzo komus zależy żeby skłócić wszystkich a dlaczego?? no bo przecież w jedności siła….rozumiecie teraz???" O jakiej jedności piszesz? Nazywacie nas świniami. Czy ja świnia z tobą wspaniałym Katolikiem i najlepszym Polakiem możemy tworzyć jeden naród? Przecież świnie można zabijać! Znasz prawo zabraniające uboju wieprzowiny? Wyrżniecie świnie i dopiero wtedy powstanie wspaniały, cudowny NARÓD POLSKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosne. Rozumiem, że oderwanie ryja od kortyta, to uderzenie po kieszeni. Ale przez lata zdążyli się chyba nachapać, Więc apel: Tochę honoru i… . ryje w kubeł……
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ha, ha, teraz będzie wymiana na swoich, a miało być inaczej, miały się liczyć kwalifikacje, wykształcenie, a nie legitymacja PISum - marny naród chciał zmian i znowu dostał to co mu się należało - a Marian znowu się ośmieszył, szkoda chłopa, bo ciągle się stara, ciągle jego chłopcy za nim stoją, i nic, znowu nic...Marian idź do domu i na drutach dzierga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochany "Dzienniku..." Spróbuj choć raz dotrzeć do źródeł, tym razem KOD. Dlaczego dziennikarze nie starają się nawet znaleźć głównych organizatorów i pomysłodawców KOD? Dlaczego? Za trudno? Dotrzyjcie do tych, którzy KOD wymyślili, nie dajcie się zwieść po drodze nikomu i napiszcie, kto to jest KOD i po co. Powiedzcie o tym mieszkańcom Lublina i regionu. Obrona demokracji i wolnego słowa, to tylko szyld, za którym ludzie idą. Cel, to jednak nie to...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój, starych ludzi tak nabierać. Wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[media]http://www.przemekkainel.pl/niepierdol.swf[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siemka, Twój ostatni list z Brukseli też mnie zdołował. Dzięki za radę, ale paszport (o dziwo!) jeszcze mam i mi go nie zabrali. Nie wiem czemu, chociaż budzę się zwykle o 6.00 i nasłuchuję, czy ktoś nie wali w drzwi. Wiesz, że nie mogę stąd wyjechać, choć bardzo bym chciał, bo mam dość tej dusznej, zaściankowej atmosfery. Zgodnie za radą pana Petru wziąłem kredyt we frankach, a teraz moje mieszkanie w Lemingradzie, jak mawiają zazdrośnicy, jest mniej warte niż krecha w banku. Dopóki tego nie spłacę nie ma mowy, tym bardziej, że święta choinkowe w Egipcie też mnie trochę kosztowały… A będzie coraz gorzej! Widziałem w TVN-nie, że nas mogą wyrzucić z Unii i kasa się skończy! Mój znajomy, co ma firmę i żyje z dotacji jest załamany. Wiadomo, że bez dotacji teraz nie da się prowadzić żadnego biznesu. Więc niedługo zniknie cały biznes i wszystko będzie jak za komuny! Wstyd na całą Europę! To nie prawda, że w Polsce rządzi Kaczyński. To wszystko przez Rydzyka. Czarni chcą sobie pokupować maybachy i helikoptery i wprowadzić państwo kościelne. Pierwszym krokiem będzie odwołanie do Boga w konstytucji, czytałem na Frondzie. Potem nawet prezerwatywy w kiosku nie kupisz. Już Muniek Staszczyk to przewidział w takiej piosence. Szok. Pisuary się panoszą. Zlikwidowali resztki demokracji w tym kraju, ale się bronimy. Teraz robią skok na media. Podobno zmienią władze TVN i Gazety Wyborczej. Wyobrażasz to sobie? Jak Terlikowski zostanie naczelnym TVN-u, to już się nie dowiesz, co się dzieje w kraju, wszystko będzie zmanipulowane. Podobno jak zamkniemy się na imigrantów, to już na pewno zabraknie nam na emerytury. Chociaż w tej Kolonii i Hamburgu to naprawdę przesadzili. Naprawdę rasistowska policja w tych Niemczech. Przecież wiadomo, że młodzi faceci też mają swoje potrzeby, nie? Nie stać ich w tym kraju, aby udostępnić tym biednym ludziom porządne burdele? Nie kapuje. Dobra kończę bo trzeba do korpo jechać, a korki teraz jak cholera, dobrze, że jeszcze prądu nie wyłączyli. Wyobraź sobie, że spadł śnieg, kompletne anomalie pogodowe przez to zanieczyszczenie środowiska. Aha, znasz ten dowcip? Jaka jest ulubiona kolęda Kaczyńskiego? „Wśród nocnej ciszy...”, hahaha, dobre, nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tzw. KODziarzy ! Puki żyjecie macie szansę naprawy siebie i skutków swojego życia, a ono niestety szybko przemija. Zabójcy- popierający eutanazję i aborcję. Zboczeńcy-to się da wyleczyć a nie rozpowszechniać. Złodzieje biznesmeni wyprzedający majątek narodowy. Politycy, prezesi, dyrektorzy wprowadzający biurokrację i uciskający mniejszych. Bezdomni, bez ojczyzny dla których największą miłością jest własny brzuch....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ATAK kodziarza na dziennikarza telewizyjnego plus obelżywy wulgaryzm "spierd... pan"!! Taki jest kod - odrywani od koryta stosują najordynarniejsze zagrania.   https://vine.co/v/ihYzwu6wWAq    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj Pisiorki walnijcie się we Łby nie ma bardziej gburowatych jak u was ,którzy obrażaja NORMALNYCH  ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POszli ochotnicy do adopcji dżichadystów, brawa dla odważnych. PO co ciocia Angela ma ich deportować, skoro tylu chętnych do ich przyjęcia wyszło na ulice, nieprawdaż...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...